Centrum Budowlane

ul. Elizy Orzeszkowej 8b - Kamień Pomorski

Okna

Nasze okna pochodzą z fabryk liderów rynku, co świadczy o ich najwyższej jakości. Jeżeli szukasz okien, które będą służyły przez długie lata, zapoznaj się z naszymi propozycjami! Pamiętaj, że zawsze możesz liczyć na pomoc naszych handlowców. Wystarczy napisać lub zadzwonić

Pokrycia i okna dachowe

Najważniejsza jest zewnętrzna warstwa dachu, narażona na działanie warunków atmosferycznych.Oferujemy pokrycia dachowe są wysokiej jakości różniących się od siebie wieloma charakterystykami w zależności od potrzeb klienta.

W naszej ofercie dostępne są produkty firm m.in:

ROBEN, CREATON, WIENENBERGER, BRAAS, PRUSZYŃSKI , BLACHOTRAPEZ i wiele innych

Okna Dachowe:

FAKRO, VELUX, AURA PRUSZYŃSKI

Materiały Ścienne

Aby materiały budowlane spełniały swoją rolę muszą posiadać odpowiednie cechy fizyczne, fizykochemiczne, mechaniczne i chemiczne. Cechy te określane są parametrami technicznymi i badane przed dopuszczeniem materiałów na rynek. Nasze materiały podlegają kontroli podczas produkcji.

Chemia Budowlana

Stosowanie materiałów odpowiedniej jakości jest jednym z warunków wykonania trwałego budynku lub budowli. Znajomość cech materiałów pozwala przewidzieć zachowanie samego materiału i wybudowanego obiektu podczas zmiennych warunków atmosferycznych oraz w przypadku pożaru.

SYSTEMY DOCIEPLEŃ

Płyty termoizolacyjne mogą być wykonane ze styropianu, polistyrenu ekstrudowanego, czy też wełny mineralnej. Przykleja się je za pomocą zaprawy klejowej i dodatkowo mocuje się mechanicznie kołkami (jeśli zachodzi taka potrzeba). Systemy ociepleniowy chroni przed działaniem czynników atmosferycznych np. takich jak temperatura, deszcz, wiatr.

SYSTEMY SUCHEJ ZABUDOWY

Obecnie zwykle stosuje się płyty gipsowo-kartonowe i gipsowo-włóknowe, ale także wyroby z tworzyw sztucznych np. panele z PVC, wyroby z wełny mineralnej, styropianu, gipsu, szkła itp.

SYSTEMY WODNO-KANALIZACYJNE

Układy służące do zaopatrywania budynku w zimną i ciepłą wodę, spełniający wymagania jakościowe (określone w przepisach) warunków, jakim powinna odpowiadać woda do spożycia przez ludzi. U nas znajdą Państwo odpowiednie materiały.

FARBY I LAKIERY

W naszej ofercie znajdą Państwo farby wysokiej jakości takich producentów jak: Tikkurila, Dekoral, Śnieżka itp.

GLAZURA I TERAKOTA - PŁYTKI CERAMICZNE

Wysokiej jakości wyposażenie do Twojej łazienki - płytki i kafelki podłogowe, armatura i wiele innych ciekawych rzeczy do Twoich remontowanych pomieszczeń.

ARMATURA SANITARNA

Wierzymy, że pełna gama naszych produktów udowadnia, że przyjęliśmy w tym zakresie dobry kierunek działań. Jesteśmy pewni, że marki Besco są dla Państwa synonimem bezpieczeństwa, pełnego komfortu i satysfakcji z długotrwałego użytkowania.

DRZWI ZEWNĘTRZNE I WEWNĘTRZNE

Nasze drzwi to pewność, że wybrałeś najlepszy dla Ciebie produkt odpowiedniej jakości, funkcji i dopasowany dokładnie do Twojego domu.

NARZĘDZIA

Naszym celem jest dostarczenie klientom produktów o nowoczesnych rozwiązaniach technologicznych, dobrej jakości, a jednocześnie dostępnych cenowo. Dbamy o potrzeby naszych klientów, mając na uwadze komfort i wygodę pracy. Staramy się spopularyzować na polskim rynku produkty sprawdzone na rynkach zagranicznych w najlepszej relacji jakości do ceny.

TOP